SELTSKONNATENNIS

Põnev juhendatud mitme väljaku trenn kus end eri mängijate vastu proovile panna!

AEG: Reedeti kell 10:30-12:00

TASU: 35€

KOHT: Audentese tennisehall, Tondi 84-6, Tallinn.

TASE: 2.-4. liiga mehed, naised

MIKS OSALEDA?

MÄNGUPARTNERID

Uued vastased

PÕNEVUS

Enda proovilepanek

ARENG

Oskuste arendamine

Vabade kohtade arv

KUIDAS OSALEDA?

1. REGISTREERU TRENNI

Vajuta "REGISTREERU TRENNI"

ja osta proovitrenni koht.

2. OSALE TRENNIS

Peale ostu võtame sinuga ühendust, lepime trenni aja kokku ja jagame info.

TAGASISIDED

Samal ajal on trennid väga meeleolukad ja lõbusad, saab erinevate vastastega mängida ja samal ajal ka palju nalja.

Trennid on alati asjalikud ja lõbusad. Ennast saab arendada erinevate mängijatega mängides kui ka erinevates mängudes.

Seltskond on sõbralik ja treener on tore! 🙂

Mina hakkasin käima Fööniksi seltskonnatennises esimesest trennist alates, mis toimus suvel 2021. Alguses käisin kord nädalas aga nüüd käin võimalusel 2 korda nädalas.

Mulle väga meeldib see, et iga trenn on erineva suunitlusega. Meeldib, et on erinevad ülesanded trennis, saab mängida väga paljude erinevate partneritega, saab harjutada palju erinevat tehnilist poolt ja strateegiat, kuidas paremini mängida.

Trennid on põnevad ja mitmekülgsed. Trennis on mõnus õhkkond ja seltskond. Nii treenerid kui osalejad on väga toredad. Boonusena on turniirid ja laagrid ning lisaks kõigele saad palju uusi tennisesõpru endale 🙂

Seltskonnatennis oli minu  jaoks äge uus avastus - seni proovimata kontseptsioon, mis andis tennisega tegelemisele tâiesti uue hingamise. Mulle meeldib, et ühe trenni jooksul on võimalik vâga erinevate mângukaaslastega enda oskusi proovile panna ja neid paremaks lihvida. Lisaks super-head harjutused. Ja muidugi seltskond 🙂

Vahelduvus ja parajas koguses võistlusmomenti teevad IGA trenni põnevaks!

Mulle meeldib väga Fööniksi seltskonnatennise treeningute formaat, sellepärast, et korraga ma saan nii löögitehnikat arendada kui ka võistlusmomendi.

Treenerite õpetusmeetodid sobivad ka väga hästi mulle, nad ei proovi muuta kogu su varasemat tehnikat, vaid korrigeerivad just täpselt parasjagu nii, et pallid hakkavadki kiiremini ja täpsemalt lendama.

Miks mind Fööniks kõnetas? Olin mitu aastat mänginud eratreeneriga või väiksemas grupitrennis. Tundsin, et arenguks oleks vaja lisada palliharjutustele ka rohkem mängulist külge ja seda ma Fööniksi trennist leidsingi.

Iga trenn on erinev nii vastaste kui mängude poolest ning oma taset ja vastupidavust mängus saab harjutada nii endast tugevamate kui ka ehk veidi vähemaste kogemustega mängijate vastu.

Eriliseks boonuseks on muidugi ekstrasõbralikud ja rõõmsad treenerid! 🙂

KOOSTÖÖPARTNERID